INTERIOR ART STUDIO to Pracownia Projektowa świadcząca swoje usługi na terenie wielu miast, takich jak Lublin, Puławy, Warszawa, czy Kraków. Cel naszej pracowni to tworzenie pięknych wnętrz dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki znajomości nowoczesnych materiałów i zmieniających się trendów, kreujemy ponadczasowe przestrzenie, z których można być dumnym przez całe lata, a dzięki naszej wiedzy z zakresu ergonomii, mieszkanie w nich stanie się wygodne i zdecydowanie wpłynie na jakość Twojego życia. Tworzymy wnętrza zarówno domów, mieszkań prywatnych, mieszkań na wynajem krótkoterminowy, jaki i restauracji i obiektów użyteczności publicznej.

 

Magdalena Lecyk-Drutejka

Współzałożycielka pracowni Interior Art Studio. Absolwentka Wydziału Artystycznego UMCS, gdzie otrzymała tytuł magistra sztuki, a także Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie, gdzie na Wydziale Architektury zdobyła tytuł inżyniera na kierunku Architektura Wnętrz. Do projektowania podchodzi z pasją, ale też z szacunkiem, tak aby projektowana przestrzeń była dobrze zagospodarowana, przemyślana i spójna. Jednym słowem ma być pięknie, ale i ergonomicznie.

 

Prywatnie pasjonuje się podróżami, bacznie obserwując przy tym zależności otaczającej ją architektury i natury. Interesuje się sztuką współczesną i dizajnem lat 40-60.

W wolnej chwili lubi malować, jeździć na nartach, pływać i czytać książki.

Algirdas Drutejka

Współzałożyciel pracowni Interior Art Studio. Ukończył Liceum Plastyczne w Lublinie, a następnie kierunek Zarządzanie Przedsiebiorstwem  w lubelskiej WSPiA.Zajmuje się głównie zamówieniami materiałów, obsługą inwestycji, inwentaryzacją, przygotowywaniem wycen, a także nadzorem autorskim. Do projektu podchodzi zawsze z pełnym zaangażowaniem, a dzięki znakomitemu zmysłowi przestrzennemu, doskonale radzi sobie z małymi wnętrzami.

Interesuje się motoryzacją, a jego największą pasją są samochody terenowe i off-road.

W wolnym czasie lubi majsterkować, czy to w dziedzinie związanej z motoryzacją, czy też przy restaurowaniu starych mebli.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.