\
Projektowanie i aranżacja wnętrz Lublin, Warszawa | Pracownia architektoniczna Interior Art Studio
INTERIOR ART STUDIO

Poradnik

1. Czy podejmujemy się projektów pojedynczych pomieszczeń?
Tak, ale tylko jeśli dotyczy to łazienek, a także mieszkań większych niż 20 m2.

2. Ile kosztuje projekt?
Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie, a jego cena zależy od wielkości wnętrza, a także opcji projektu, który wybierzesz. Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem wyceny, prześlij nam rzuty pomieszczeń lub zadzwoń, aby umówić się na spotkanie. Szacunkowa cena za m2 to od 70 do 250 zł.

3. Ile zajmuje czas realizacji?
Od podpisania umowy czas oczekiwania to około 4-12 tygodni. Wszystko zależy od wielkości projektowanej powierzchni, a także stopnia skomplikowania projektu.

4. Czy pierwsze spotkanie może odbyć się na miejscu realizacji?
Nie, pierwsze spotkanie odbywa się u nas w pracowni. Omawiamy szczegóły formalne samej współpracy, podpisujemy umowę projektową, a następnie zajmujemy się już docelowym wnętrzem.

5. Czy przygotowujemy projekty do już częsciowo zrealizowanych wnętrz z kupionymi meblami, elementami wyposażenia itd.?
Nie, wszystkie nasze projekty są tworzone od podstaw. Wyjątek stanowi homestaging. Wówczas w określonym budżecie uatrakcyjniamy wnętrze, lecz efekt końcowy jest widoczny dopiero po zakończeniu naszej pracy.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.