\
Projektowanie i aranżacja wnętrz Lublin, Warszawa | Pracownia architektoniczna Interior Art Studio
INTERIOR ART STUDIO

Apartament w stylu nowoczesnym

OPIS REALIZACJI

Apartament w stylu nowoczesnym

Wchodząc do tego apartamentu, od razu wita Cię atmosfera przytulności i luksusu. Podłoga z naturalnego drewna rozciąga się po całym wnętrzu, dodając ciepła i przyjemności pod stopami, a jednocześnie tworząc spójność z resztą aranżacji.

Ponadczasowy design apartamentu jest wzmocniony przez wykorzystanie marmuru jako głównego materiału wykończeniowego. Marmurowe akcenty blaty, czy nawet ściany dodają elegancji i luksusu, który jest trwały i niezmienny w czasie. Ponadto, marmur doskonale współgra z różnymi stylami aranżacyjnymi, od nowoczesnego po klasyczny, dlatego też jest uważany za ponadczasowy materiał.

Kombinacja carnego oświetlenia z marmurowymi wykończeniami tworzy więc wyjątkowy kontrast, który podkreśla piękno i wyjątkowość każdego detalu w apartamencie, tworząc harmonijną i elegancką przestrzeń, która będzie zachwycać przez wiele lat.
 
 
 
 
 
 

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.