\
Projektowanie i aranżacja wnętrz Lublin, Warszawa | Pracownia architektoniczna Interior Art Studio
INTERIOR ART STUDIO

Apartament Bauhaus

OPIS REALIZACJI

W tym apartamencie inspirowanym motywami Bauhausu, postawiliśmy zarówno na estetykę, zgodną z oczekiwaniami młodej Inwestorki, jak i na funkcjonalność całej przestrzeni. Dominują w nim geometryczne wzory i kolorowe akcenty, które nadają wnętrzu energii i charakteru. Wnętrze wypełnione mnogością barw, energetyczną atmosferą i eklektycznymi detalami, zapewnia unikalne doświadczenie dla wszystkich zmysłów.

Stare przedmioty i elementy vintage harmonijnie współgrają z minimalistycznym designem, tworząc fascynujący kontrast i stanowiąc most między przeszłością a teraźniejszością. 

Geometryczne wzory, odważne zestawienia kolorów i dynamiczne linie dodają charakteru każdemu pomieszczeniu, a każdy element opowiada swoją własną historię. Dodatki i wszechobecne rośliny są prawdziwym źródłem inspiracji i pozytywnej energii.

 

 

 

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.