\
Projektowanie i aranżacja wnętrz Lublin, Warszawa | Pracownia architektoniczna Interior Art Studio
INTERIOR ART STUDIO

Dom Kreatywny

OPIS REALIZACJI

Głównym elementem tego domu jest industrialny akcent w postaci pozostawionego betonowego sufitu, który nadaje wnętrzu surowości i autentyczności. To kontrastuje z eleganckimi i nowoczesnymi detalami, które są rozsiane po całym domu.

Duże przeszklenia przepuszczają mnóstwo naturalnego światła, otwierając przestrzeń i łącząc wnętrze z otoczeniem na zewnątrz. To nie tylko tworzy wrażenie przestronności, ale także pozwala cieszyć się pięknymi widokami z każdego zakątka domu.

Wnętrze tego domu ozdobione jest także dziełami sztuki, które nadają mu osobistego charakteru i wyrażają indywidualny styl jego mieszkańców. Każdy kawałek sztuki został starannie dobrany, aby podkreślić unikalność i nietuzinkowość tego miejsca.

Połączenie nowoczesności z ponadczasowym stylem widoczne jest we wszystkich aspektach tego domu, od mebli po wykończenie. Minimalistyczne linie, czyste formy i wysokiej jakości materiały tworzą harmonijną całość, która emanuje elegancją i wyrafinowaniem.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.