\
Projektowanie i aranżacja wnętrz Lublin, Warszawa | Pracownia architektoniczna Interior Art Studio
INTERIOR ART STUDIO

Dom z zielonymi akcentami

OPIS REALIZACJI

Dom z zielonymi akcentami

Dom w stylu nowoczesnym, skąpany w zielonych dodatkach to połączenie nowoczesności z przytylnym klimatem, idealnym dla rodziny. Wewnątrz znajduje się przestronny salon, którego sufit sięga wysoko ku górze, dodając przestrzeni i poczucia przestrzeni. Wysokie okna sprawiają, że wnętrze jest dobrze doświetlone przez większość dnia, a widok na otaczającą przyrodę jest zawsze dostępny.

Meble są minimalistyczne, ale wygodne, z wykończeniami w naturalnych kolorach, które komponują się z drewnianymi detalami. Czarne oświetlenie dodaje elegancji i kontrastu, tworząc wyjątkową atmosferę.

Akcenty zieleni pojawiają się w różnych miejscach, od kuchni na wymiar po rośliny doniczkowe, czy dywany. Dodają świeżości i jako naturalny akcent, harmonijnie współgrają z otoczeniem.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.