\
Projektowanie i aranżacja wnętrz Lublin, Warszawa | Pracownia architektoniczna Interior Art Studio
INTERIOR ART STUDIO

Eklektyczny dom z duszą

OPIS REALIZACJI

Eklektyczny dom

Dom w stylu eklektycznym o charakterze nowoczesnym zachwyca różnorodnością i oryginalnością. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest to miejsce, które łączy w sobie elementy z różnych epok i stylów, tworząc unikatową atmosferę.Kuchnia jest połączona z salonem, co nadaje przestrzeni nowoczesny i otwarty charakter.

Kuchnia jest urządzona w minimalistycznym stylu, z eleganckimi, nowoczesnymi meblami i sprzętem AGD, podkreślającymi prostotę i funkcjonalność. Jednakże elementy eklektyczne pojawiają się w wyborze kolorów i faktur, na przykład poprzez zastosowanie klasycznych płytek ceramicznych z kolorowymi wzorami lub kafelkami imitującymi rustykalne materiały.

Niektóre meble zostały odrestaurowane, nadając wnętrzu niepowtarzalny charakter i historię. Całość harmonijnie łączy nowoczesność z eklektycznym urokiem, tworząc przestrzeń, która jest jednocześnie funkcjonalna, stylowa i pełna osobowości.
 
 
 
 
 
 

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.